Skip to main content
ALT

Galatasaray

Sarıyer

Güncellendi .

Puan durumu

# TeamGPWDLGDPTS
1 Galatasaray 7511+516
2 Besiktas 7502+815
3 Amed SFK 7421+814
4 Fenerbahce 7412+1313
5 Trabzonspor 7412+1113
6 Alanyaspor 7331+212
7 Kocaelispor 7403+212
8 Çorum FK 7313+410

Spor haberleri

Social

Galatasaray takibi yapan muhabir Bluesky’de henüz bulunamadı.

İstanbul özetini alın

Haftada bir e-posta: skorlar, fikstür ve vaktinize değecek tek yerel hikâye.

Hâlâ hazırlıyoruz. İlkini yayına girdiği hafta alacaksınız, öncesinde hiçbir şey yok.

İstanbul şehrinden 20 kulüp, gün boyu kontrol ediliyor - bu sayfayla aynı kaynaklar.

Öne çıkan oyuncular

Kadro sezonla gelir.

Videolar

Yerel mekanlar

Taraftarlar maçı nerede izliyor

Seyrangah

Seyrantepe Mah., Altınay Cad. No:1

Details

Huqqabaz

Ayazağa Mah., Kemerburgaz Cd. No:1/A

Details

The Galliard

Cendere Cd. 109/C, Vadi İstanbul C226

O'learys

Dede Korkut Sok. No:26, 34394 Istanbul

The Six Packers

Zeytinlik Mh. Zübeyde Hnm. Cd. No:10 Kat:-1 Ramada Hotel Altı, Ataköy 1.Kısım Bakırköy - İstanbul

Leyla Meyhanesi

Akat Mah. Zeytinoğlu Cad., Yaren Sok. No:6/13

Taş Kahve Emirgan

Emirgan Mah., Sakıp Sabancı Cad. No:60

Devam

Şehir değiştir