Skip to main content
ALT

Fenerbahçe

Kadıköy

Güncellendi .

Puan durumu

# TeamGPWDLGDPTS
1 Galatasaray 7511+516
2 Besiktas 7502+815
3 Amed SFK 7421+814
4 Fenerbahce 7412+1313
5 Trabzonspor 7412+1113
6 Alanyaspor 7331+212
7 Kocaelispor 7403+212
8 Çorum FK 7313+410

Spor haberleri

Social

Fenerbahçe takibi yapan muhabir Bluesky’de henüz bulunamadı.

İstanbul özetini alın

Haftada bir e-posta: skorlar, fikstür ve vaktinize değecek tek yerel hikâye.

Hâlâ hazırlıyoruz. İlkini yayına girdiği hafta alacaksınız, öncesinde hiçbir şey yok.

İstanbul şehrinden 20 kulüp, gün boyu kontrol ediliyor - bu sayfayla aynı kaynaklar.

Öne çıkan oyuncular

Kadro sezonla gelir.

Videolar

Yerel mekanlar

Taraftarlar maçı nerede izliyor

Khalkedon

3.4 (5) · yelp

Fenerbahçe Mah., Fener Kalamış Cad. No:90

Details

Melita Kafe

3 (1) · yelp

Fener Kalamış Cad. No: 85, 34726 Istanbul

Details

Midpoint

3.8 (11) · yelp

Fenerbahçe Mah., Fener Kalamış Cad. No:116

Details

Big Yellow Taksi

Sapmaz Apt. No:77/2, Fenerbahçe

Details

Maja

Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe

Details

Zeplin

Bağdat Cad. 206, Selamicesme

The North Shield

Bağdat Cad. 183/A Selamiçeşme, Göztepe

Belfast Irish Pub

Caferağa Mh., Dr. Esat Işık Cd. No:28/A

Devam

Şehir değiştir