Skip to main content
ALT

AFC Ajax

Amsterdam

Bijgewerkt .

Stand

# TeamGPWDLGDPTS
1 Feyenoord 8620+2020
2 PSV 8611+1619
3 AZ Alkmaar 8611+1019
4 FC Twente 8521+817
5 Ajax 8431+1215
6 FC Groningen 8422+614
7 Fortuna 8422-114
8 Go Ahead Eagles 8251+211

Sportnieuws

Social

Nog geen verslaggevers van Ajax gevonden op Bluesky.

Ontvang het Amsterdam-overzicht

Eén mail per week: de uitslagen, het programma en het ene lokale verhaal dat je tijd waard is.

We bouwen hem nog. Je krijgt de eerste in de week van de lancering, en daarvoor niets.

6 clubs uit Amsterdam, de hele dag gecontroleerd - dezelfde bronnen als deze pagina.

Spelers om te volgen

Video's

Lokale adressen

Waar fans de wedstrijd kijken

Grolsch Pub

2.2 (21) · yelp

Arena Boulevard 77, 1101 DL Amsterdam

Details

Rhythms

3.8 (5) · yelp

De Passage 90, 1101 AX Amsterdam

Details

Eetcafé 100% Zuidoost

2.5 (2) · yelp

Bijlmerplen 367 a, Winkelcentrum Amsterdamse Poort

Details

Soccerworld

Arena Boulevard 5, 1101 AX Amsterdam

AFC Ajax Supportershome

De Passage, 1100 DK Amsterdam-Zuidoost

Jacob's Kitchen

Dalsteindreef 3008, 1112 XC Diemen

Poesiat & Kater

Polderweg 648, 1093 Amsterdam

Oerknal

Science Park 306, 1098 XH Amsterdam

Verder

Stad wijzigen