Skip to main content
ALT

Dit zijn mogelijk niet alle clubs in Rotterdam — we vullen aan.

Rotterdam

Bijgewerkt .

de lokale sport

Feyenoord was de eerste Nederlandse club die de Europa Cup won, en De Kuip is nog altijd het stadion waar de bekerfinale wordt gespeeld.

de lokale sport

De scene

Feyenoord won in 1970 als eerste Nederlandse club de Europa Cup I. De Kuip, geopend in 1937, was het eerste stadion in Europa met vrijhangende ringen en geldt nog steeds als een van de luidste van het land; de KNVB-bekerfinale wordt er vrijwel elk jaar gespeeld. Sparta Rotterdam, opgericht in 1888, is de oudste profclub van Nederland en speelt op Het Kasteel.

Rivaliteiten die tellen

De Klassieker tegen Ajax is de wedstrijd van het jaar en gaat allang niet meer alleen over voetbal: het is Rotterdam tegen Amsterdam, haven tegen hoofdstad. Uitsupporters zijn bij deze wedstrijd al jaren niet welkom.

Waar te kijken

De cafés op de Kop van Zuid en rond de Oude Haven; op wedstrijddagen rijden er extra treinen naar station Rotterdam Stadion.

Geschreven door All Local Teams

Stand

Eredivisie

# Team GPWDLGDPTS
1 Feyenoord 8620+2020
2 PSV 8611+1619
3 AZ Alkmaar 8611+1019
4 FC Twente 8521+817
5 Ajax 8431+1215
6 FC Groningen 8422+614
7 Fortuna 8422-114
8 Go Ahead Eagles 8251+211

Eredivisie Vrouwen

# Team GPWDLGDPTS
1 FC Twente 7700+2621
2 Ajax 7601+1418
3 PSV 7412+913
6 Heerenveen 7223-28
7 PEC Zwolle 7214-47
8 ADO Den Haag 7214-137
9 Feyenoord 7205-116
10 FC Utrecht 7016-101

Sportnieuws

Ontvang het Rotterdam-overzicht

Eén mail per week: de uitslagen, het programma en het ene lokale verhaal dat je tijd waard is.

We bouwen hem nog. Je krijgt de eerste in de week van de lancering, en daarvoor niets.

7 clubs uit Rotterdam, de hele dag gecontroleerd - dezelfde bronnen als deze pagina.

Spelers om te volgen

Video's

Feyenoord Vrouwen

Ogden: Every team's fans will be against Man City after this win

Feyenoord Vrouwen

Ogden: Man United have set Carrick up to fail

Feyenoord Rotterdam

Flick: Yamal deserves to win the Ballon d'Or

Lokale adressen

Waar fans de wedstrijd kijken

Café De Postduif

★★★☆☆ 3 (1)
Yelp

Mijnsherenlaan 202-204, 3083 BZ Rotterdam

sports bar

Bekijk op Google

The Subway

★☆☆☆☆ 1 (1)
Yelp

Wolphaertsbocht 196, 3083 MS Rotterdam

sports bar

Bekijk op Google
K

Karaoke Bar Fame

☆☆☆☆☆ 0
Yelp

Nieuwe Binnenweg 99-B, 3014 GG Rotterdam

sports bar

Bekijk op Google

Sportcafé De Boog

☆☆☆☆☆ 0
Yelp

Krimpenerbosweg 2a, 2923 LA Krimpen aan den IJssel

sports bar

Bekijk op Google
S

Sporthal Drievliet

☆☆☆☆☆ 0
Yelp

Vlietplein 137, 2986 GK Ridderkerk

sports bar

Bekijk op Google

Stalles

★★★★☆ 3.9 (17)
Yelp

Nieuwe Binneweg 11a, 3014 GA Rotterdam

pub

Bekijk op Google

Ratings and photos from Yelp. Other venue data © OpenStreetMap contributors (ODbL).

Verder

Stad wijzigen